Nie mogę głosować na lenia prezydenta i na prezydenta, który oszukuje mieszkańców – Wesołowski [Video].

Autor: Kinga Maślanka / 2 listopada 2018 / Wybory

Nie mogę głosować na lenia prezydenta i na prezydenta, który oszukuje mieszkańców – Wesołowski [Video].

KWW Włocławianie, Andrzej Pałucki, Dariusz Wesołowski i Jan Stocki podczas spotkania z mediami w dniu 2 listopada podsumowali kampanię wyborczą. Jak powiedział Dariusz Wesołowski -Włocławek, aby nie stał w miejscu, tak jak jest obecnie potrzebuje zmiany prezydenta .

Były kandydat na prezydenta, Dariusz Wesołowski odniósł się do wydanego kilka dni temu oświadczenia burmistrza Brześcia Kujawskiego,Wojciecha Zawidzkiego, który uważa, że prezydent Włocławka niesłusznie przypisuje sobie czyjeś zasługi. Fragment oświadczenia  burmistrza „…Zbulwersowała mnie, jak i wielu mieszkańców Brześcia Kujawskiego wypowiedź pana prezydenta Marka Wojtkowskiego w czasie debaty TVP Bydgoszcz z panem Jarosławem Chmielewskim , a brzmiała w szerszym kontekście cytuję Częściowe są moje zasługi ze sprowadzenia firmy Kongsberg LPP do Brzeskiej Strefy Gospodarczej”.

Dariusz Wesołowski : Nie mogę głosować na lenia prezydenta i prezydenta, który oszukuje mieszkańców. Ludzie są rozumni i widzą co się dzieje. Prezydent Włocławka mówi na debacie, że to jest jego zasługa, a burmistrz Brześcia dementuje te słowa. Myślę, że włocławianie 4 listopada wybiorą prezydenta tego miasta.

Andrzej Pałucki : Pokusiłem się i przejrzałem materiały z kampanii sprzed czterech  lat , żeby  po prostu odhaczyć to ,co zostało zrealizowane.Pozwólcie państwo, że spuszczę kurtynę milczenia nad tym, co zostało zrealizowane- bo naprawdę efekt nie jest imponujący.W obecnej sytuacji osiągnięć gospodarczych trudno byłoby rekomendować Marka Wojtkowskiego. Zachęcam wszystkich włocławian do udziału w najbliższych wyborach, jednocześnie chciałbym zwrócić uwagę mieszkańcom Włocławka na dotychczasowy dorobek pana Marka Wojtkowskiego, skonfrontowanie go z zapowiedziami …

Jan Stocki uważa, że Marka Wojtkowskiego „męczy zarządzanie Włocławkiem”.

Dobrze byłoby, gdyby włocławianie odciążyli Marka Wojtkowskiego z tego ciążącego mu obowiązku. Postawienie w tym momencie na Marka Wojtkowskiego to skazanie Włocławka na kolejne pięć lat stagnacji, marazmu, braku inwestycji- mówi Jan Stocki 

Kinga Maślanka

Pełen zapis konferencji :

"Urzędującego prezydenta Marka Wojtkowskiego nie możemy rekomendować" -mówił były prezydent Andrzej Pałucki podczas konferencji prasowej KWW Włocławianie.

Opublikowany przez TuWloclawek.pl Piątek, 2 listopada 2018

Skomentuj ten wpis!© 2017-19 TU Włocławek. (pobierz logotyp)