Koncert Uwielbienie już 20 czerwca. Wydarzenie kulturalno-religijne, które integruje…

Autor: Kinga Maślanka / 9 czerwca 2019 / Kultura

Koncert Uwielbienie już 20 czerwca. Wydarzenie kulturalno-religijne, które integruje…

X Jubileuszowy Koncert Uwielbienie w Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa- już 20 czerwca w Parku Sienkiewicza o godz. 20.00.

Koncert jest cyklicznym wydarzeniem plenerowym o charakterze kulturalno-religijnym,  odbywającym się we Włocławku w Uroczystość Bożego Ciała. Z każdym rokiem w koncercie bierze udział coraz więcej osób.

ks. Marcin Idzikowski: To jest koncert, który też integruje. To jest wydarzenie, na które przychodzą całe rodziny .”Koncert Uwielbienie”, w którym każdy bez względu na wiek nawet wyznanie, bo w tym koncercie nie uczestniczą mam świadomość tylko ludzie wierzący, a nawet ludzie, którym nie zawsze z Panem Bogiem czy z Kościołem jest po drodze- przychodzą. Każdy tak naprawdę bez względu na stan , doświadczenie życiowe ,coś dla siebie znajdzie i myślę, że spędzi miło ten czas.

 

Każdego roku podczas koncertu, są zbierane pieniądze dla dzieci z Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej „Maluch” we Włocławku, które pozwalają pokryć koszty związane z wakacyjnym wyjazdem wychowanków placówki .

https://youtu.be/b54KivVnD1s

Skomentuj ten wpis!© 2017-19 TU Włocławek. (pobierz logotyp)