Jest nowy pełnomocnik wojewody kujawsko-pomorskiego ds. zrównoważonego rozwoju.

Autor: Kinga Maślanka / 11 czerwca 2019 / Wiadomości

Jest nowy pełnomocnik wojewody kujawsko-pomorskiego ds. zrównoważonego rozwoju.

W dniu dzisiejszym (11.06) Magdalena Nowak została powołana na stanowisko Pełnomocnika Wojewody Kujawsko-Pomorskiego ds. zrównoważonego rozwoju.

Jest to kontynuacja działań rozpoczętych przez poprzedniego Pełnomocnika – Annę Gembicką, która w dniu 4 czerwca została powołana na stanowisko Podsekretarza Stanu w Ministerstwie Inwestycji  i Rozwoju.
Magdalena Nowak urodziła się w 1986 roku we Włocławku. Jest absolwentką technikum odzieżowego w Zespole Szkół Samochodowych im. Tadeusza Kościuszki we Włocławku.
Ukończyła Wyższą  Szkołę Bankową w Toruniu, Wydział Finansów i Zarządzania, w specjalności Zarządzanie Zasobami Ludzkimi. Jest aktywną mamą dwójki dzieci.
 
Posiada doświadczenie w pracy z organizacjami pozarządowymi, sektorem MŚP oraz podmiotami zajmujących się tematyką funduszy unijnych. W pracy zawodowej specjalizuje się w doradztwie zawodowym w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw. Współpracuje z mikroprzedsiębiorcami z województwa kujawsko-pomorskiego. 
 
Magdalena Nowak aktywnie działa na rzecz lokalnej społeczności. Jest czynnie zaangażowana w działalność społeczną, ze szczególnym uwzględnieniem współpracy z Kołami Gospodyń Wiejskich. Jest inicjatorką wielu wydarzeń kulturalnych i sportowych. W wyborach samorządowych w 2018 roku uzyskała mandat radnej Gminy Włocławek. 

Skomentuj ten wpis!Kasiaaaaa

1 rok temu

Znamy mąż….posiadający pieniądze to I taka posada zony….. z biednego max domu A teraz Pani….

Sylwoa Wyszyńska

1 rok temu

Bardzo inteligentna i pracowita osoba.Świetnie nam się współpracowało.Ludzie!A co ma do tego bogaty mąż?!Trzymam Madziu kciuki!Bardzo się cieszę.Wlaściwy człowiek na właściwym miejscu.

Wloclawianka

1 rok temu

Ale zazdrosc przemawia ^^^ 🙂

Marcin...

1 rok temu

Kasiuuu! Co ma piernik do wiatraka? Czy bogaty mąż? Sądzę, że dobrze sytuowany, a związek z zajmowaną funkcją- ŻADEN… Proszę zaangażować się w sprawy bliskie ludziom, to też będzie miała Pani szansę być zauważona przez przez innych… Pozdrawiam

SYLWIA

1 rok temu

Bardzo fajna i pomocna dziewczyna . Bardzo zaangażowana i nie bojąca się nowych wyzwań. Nikt nie zrozumie ile ja pracy to wszystko kosztuje jezeli sam nie znajdzie się na jej miejscu . Sama wszystko osiągnęła. Brawo i powodzenia Pani Magdo.

Beata Wojtkowska

1 rok temu

Odpowiednia osoba na to stanowisko, konkretną konsekwentna pracowita – żyćzę sukcesów

© 2017-19 TU Włocławek. (pobierz logotyp)