Jarosław Chmielewski zakończył kampanię i podziękował mieszkańcom [video].

Autor: Kinga Maślanka / 2 listopada 2018 / Wybory

Jarosław Chmielewski zakończył kampanię i podziękował mieszkańcom [video].

Kandydat na prezydenta Włocławka Jarosław Chmielewski podczas briefingu prasowego ,poinformował o zakończeniu w dniu dzisiejszym (2.11.) swojej kampanii wyborczej ,a także podziękował mieszkańcom za wszystkie przeprowadzone rozmowy oraz za głosy ,które otrzymał w I turze wyborów.

Już w najbliższą niedzielę Jarosław Chmielewski i Marek Wojtkowski spotkają się w drugiej turze wyborów samorządowych, w której to mieszkańcy Włocławka zadecydują, który z kandydatów przez najbliższe 5 lat będzie włodarzem miasta.

Jarosław Chmielewski: Gwarantuję, że Włocławek będzie się rozwijał, będzie silnym i dynamicznym miastem .Chciałbym, abyśmy byli wszyscy uśmiechnięci, aby miasto było kolorowe i  przyjazne wszystkim włocławianom – dlatego zapraszam Państwa 4 listopada do urn wyborczych i oddania na mnie głosu. Dzisiaj chciałbym podziękować wszystkim za to, że rozmawialiśmy ze sobą przez te ostatnie miesiące. Mówiliście Państwo o swoich potrzebach, o tym czego oczekujecie od miasta i od prezydenta. Jestem gwarantem, że to zostanie zrealizowane i deklaruję, że zadbam o potrzeby mieszkańców.

Kinga Maślanka

Pełen zapis briefingu prasowego :

Opublikowany przez TuWloclawek.pl Piątek, 2 listopada 2018

Skomentuj ten wpis!© 2017-19 TU Włocławek. (pobierz logotyp)