Droga dla działkowców, dojazd na Pińczatę przez cały rok, ale to nie wszystko- mówi zastępca prezydenta Krzysztof Kukucki.

Autor: Kinga Maślanka / 8 lutego 2019 / Tylko TU

Droga dla działkowców, dojazd na Pińczatę przez cały rok, ale to nie wszystko- mówi zastępca prezydenta Krzysztof Kukucki.

Przetarg na budowę drogi dla działkowców na Południu w kierunku Rudy ogłoszony, postulat mieszkańców dotyczący całorocznych kursów autobusu linii „P” na Cmentarz Komunalny Pińczata zrealizowany, ale to jeszcze nie wszystko…

Włocławski ratusz ogłosił przetarg , którego przedmiotem są roboty budowlane związane z budową drogi wewnętrznej o długości 574,80 m, biegnącej od istniejącego zjazdu z ulicy Kapitulnej w kierunku ulicy RudaZgodnie ze specyfikacją, ma powstać również wymagane nowe oznakowanie oraz urządzenia bezpieczeństwa ruchu drogowego ograniczające nadmierną prędkość pojazdów.Wykonawca będzie miał 4 miesiące na realizację tego zadania .

 

Kinga Maślanka: Panie Prezydencie, dobra wiadomość dla działkowców i dla ich aut.

Krzysztof Kukucki: Krok za krokiem, każdego dnia wspólnie z moim zespołem, pracujemy dla mieszkańców Włocławka. Mam duże szczęście i przyjemność pracować z kompetentnymi, oddadnymi i często bardzo kreatywnymi ludźmi-więc mocno liczę, że z tygodnia na tydzień będziemy jeszcze bardziej skutecznym zespołem.

Kinga Maślanka: Mieszkańcy zapewne też będą z tego powodu zadowoleni , jeśli ich postulaty i prośby będą realizowane przez taki zespół ludzi, jak Pan mówi. Druga dobra wiadomość przede wszystkim dla osób starszych i niezmotoryzowanych – linia P przez cały rok pozwoli odwiedzać groby bliskich.

Krzysztof Kukucki: Jeżeli chodzi o dojazd na cmentarz Pińczata- obiecałem to mieszkańcom, więc całkowicie naturalną rzeczą jest, że kiedy pojawiły się możliwości, całoroczna linia została uruchomiona.

Kinga Maślanka Jeszcze jakieś pozytywne niespodzianki ma zastępca prezydenta Krzysztof Kukucki wraz ze swoim zespołem?

Krzysztof Kukucki: W kolejce są dodatkowe kursy na Rybnicę oraz linie pośpieszne, które będą zapewniać sprawny dojazd do kolejnych zakładów pracy.

 

 

Skomentuj ten wpis!Wiesław

1 rok temu

Dobra decyzja ale coraz więcej ludzi choruje, ludzi starszych bez samochodów,i pomimo dochodu ok=900 zł,do Centrum Onkologii na Królewiecką ,musi jechać Taxi,Tak trudno pomyśleć o starszych chorych,my odwiedzamy groby,ale też chcemy łatwego dostępu-dojazdu do leczenia.Może przed wyborami to byście obiecali,wtedy dobry każdy głos.Pan Kukucki też dużo obiecał,zaufałem-oddałem głos, teraz mam wątpliwości czy dobrze głosowałem .

© 2017-19 TU Włocławek. (pobierz logotyp)