Biały proszek na szachowym stole…

Autor: Kinga Maślanka / 3 września 2019 / Wiadomości

Biały proszek na szachowym stole…

W nocy, 1 września, kilka minut po godzinie 1.00, operator systemu monitoringu wizyjnego miasta obserwował zachowanie się grupy młodych mężczyzn znajdujących na parkingu, w rejonie mostu stalowego, przy ulicy Bulwary.

Dariusz Rębiałkowski rzecznik SM:W pewnej chwili zauważył, że jeden z mężczyzn, wykorzystał postument do gry w szachy i warcaby, jako stół, na którym rozsypał biały proszek, dzieląc go na porcje tzw. ścieżki. Biały proszek został przez młodych ludzi zażyty. W związku z podejrzeniem, że może być to substancja narkotyczna, operator monitoringu niezwłocznie poinformował Dyżurnego Straży Miejskiej. Informacja została natychmiast przekazana do Dyżurnego Komendy Miejskiej Policji. W tym czasie operator na bieżąco obserwował zdarzenie i przemieszczanie się młodych ludzi, którzy wsiedli do samochodów. Informował współdziałających telefonicznie, Dyżurnego Straży Miejskiej i Dyżurnego Policji.

W konsekwencji wspólnych działań, uczestnicy nocnego spotkania zostali przez Policję ujęci do przeprowadzenia dalszych czynności służbowych.

K.M.

Skomentuj ten wpis!© 2017-19 TU Włocławek. (pobierz logotyp)