ANWIL na Targach K w Düsseldorfie

Autor: Kinga Maślanka / 21 października 2019 / Wiadomości

ANWIL na Targach K w Düsseldorfie

Na największych na świecie targach przetwórstwa tworzyw sztucznych, które trwają od 16 do 23 października w Düsseldorfie nie mogło zabraknąć ANWILU, jedynego producenta PCW w Polsce. Włocławska spółka prezentuje swoją ofertę produktową wspólnie z czeskim Unipetrolem, również należącym do Grupy ORLEN.

Międzynarodowe Targi Tworzyw Sztucznych i Kauczuku zwane Targami K odbywają się co trzy lata, gromadząc wystawców z całego świata. Prezentują oni zarówno tworzywa sztuczne, maszyny i urządzenia do ich przetwórstwa, jak i techniki produkcji, metody konstrukcyjne, formy, narzędzia oraz komponenty. Dzięki temu przedstawiciele takich branż jak m.in.: budowlana, instalacyjna, samochodowa, lotnicza, komunikacyjna czy medyczna mają okazję do zapoznania się z aktualnymi możliwościami zastosowań kauczuku i tworzyw sztucznych oraz trendami, które będą wyznaczać ich wykorzystanie w przyszłości.

Targi K są najważniejszym wydarzeniem branży tworzyw sztucznych. W 2016 roku – w poprzedniej ich edycji – wzięło udział ponad 3 tys. wystawców.

ANWIL, jedyny wytwórca polichlorku winylu w Polsce zaprezentuje się w Düsseldorfie po raz drugi. Podczas trwającego tydzień (16-23.10) wydarzenia przedstawi kompleksową ofertę swoich produktów, obejmującą zarówno suspensyjny polichlorek winylu – Polanvil, jak i tworzywa sztuczne na bazie PCW (granulaty miękkie i twarde, płyty spienione oraz lite, a także suche mieszanki).

Włocławska spółka będzie się wystawiać wspólnie z czeskim Unipetrolem, również należącym do Grupy ORLEN. Obydwie firmy zapraszają do odwiedzenia swojego stoiska nr AC01, hala 07A.

Informacja prasowa Anwil S.A.

Skomentuj ten wpis!© 2017-19 TU Włocławek. (pobierz logotyp)