Amfetamina i marihuana – za posiadanie odpowie 17-latek i 31-latek.

Autor: Kinga Maślanka / 11 czerwca 2019 / Wiadomości

Amfetamina i marihuana – za posiadanie odpowie 17-latek i 31-latek.

Włocławscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy wbrew przepisom posiadali narkotyki. 17-latek odpowie za posiadanie amfetaminy, zaś 31-latek za posiadanie, zarówno amfetaminy, jak i marihuany. Obaj usłyszą zarzuty, za które grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Do zatrzymań doszło 10 czerwca  w rejonie osiedla Kazimierza Wielkiego.W obu przypadkach mężczyźni nerwowo zareagowali na widok patrolu policyjnego i próbowali się oddalić. Policjanci odkryli co było powodem takiej reakcji. Okazało się, że 17-latek miał przy sobie dwa foliowe zawiniątka z zawartością białego proszku. Proszek ten został zabezpieczony przez funkcjonariuszy, a przeprowadzone przez nich wstępne badania wykazały, że to amfetamina o wadze 3,48g.

Z kolei 31-latek, na widok policjantów, oddalił się i wsiadł do samochodu. Policjanci postanowili sprawdzić co jest powodem takiego zachowania. Ujawnili u mężczyzny dwa zwitki. Jeden z zawartością białego proszku, a drugi z zawartością suszu roślinnego. Proszek i susz został zabezpieczony przez funkcjonariuszy, a przeprowadzone przez nich wstępne badania wykazały, że to amfetamina o wadze 0,41g i marihuana – 0,52g.

Zarówno 17-latek, jak i 31-latek zostali zatrzymani przez funkcjonariuszy. Obaj usłyszą zarzut dotyczący naruszenia przepisów o przeciwdziałaniu narkomanii. Za posiadanie narkotyków grozi im teraz kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Informacja prasowa KMP Włocławek

Skomentuj ten wpis!tadzik

3 miesiące temu

skroił małolata i sie sam wpieprzył ale dzban XDDDDD

© 2017-19 TU Włocławek. (pobierz logotyp)