49-latek kierował pod wpływem alkoholu- interweniowała Straż Miejska.

Autor: Kinga Maślanka / 15 lutego 2019 / Bez kategorii / Wiadomości

49-latek kierował pod wpływem alkoholu- interweniowała Straż Miejska.

13 lutego br. około godz. 20:45 strażnicy miejscy z Patrolu Interwencyjnego w trakcie dojazdu do ulicy Ziębiej, zauważyli stojący na poboczu, zakopany w piasku pojazd dostawczy oraz uszkodzoną tablicę informacyjną Nadleśnictwa Włocławek. 

Dariusz Rębiałkowski rzecznik SM: Przed pojazdem stał mężczyzna od, którego czuć było woń alkoholu. Po chwili zauważono drugiego mężczyznę, stojącego za pojazdem, który na widok strażników miejskich zaczął uciekać w las. Po krótkim pościgu został zatrzymany, również od tego mężczyzny była wyczuwalna woń alkoholu. Panowie zostali wylegitymowani.-byli to 49 i 53 letni włocławianie, mieszkańcy Osiedla Południe. Z uwagi na to, że jeden z nich ponownie podjął próbę ucieczki, zostały wobec niego zastosowane środki przymusu bezpośredniego w postaci chwytów obezwładniających.

49- letni mieszkaniec Włocławka przyznał się do kierowania pojazdem. Badanie na zawartość alkoholu wykazało ponad 2 promile . Obaj mężczyźni zostali przewiezieni i pozostawieni do dyspozycji Policji, do dalszych czynności służbowych.

K.M.

Skomentuj ten wpis!© 2017-19 TU Włocławek. (pobierz logotyp)