21-latek za posiadanie narkotyków odpowie przed sądem.

Autor: Kinga Maślanka / 7 listopada 2019 / Wiadomości

21-latek za posiadanie narkotyków odpowie przed sądem.

Policjanci z Brześcia Kujawskiego podczas kontroli drogowej ujawnili przy 21-latku niewielką ilość środków odurzających. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony na komendę. Okazało się, iż jest to dopiero początek kłopotów włocławianina, ponieważ w jego mieszkaniu funkcjonariusze znaleźli większą ilość narkotyków. Teraz odpowie przed sądem. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

6 listopada  po północy policjanci z Komisariatu Policji w Brześciu Kujawskim zauważyli samochód zaparkowany na drodze dojazdowej do autostrady A1. Postanowili sprawdzić powód zatrzymania pojazdu w tak nietypowym miejscu.Wewnątrz auta dostrzegli kilku mężczyzn, którzy na widok zbliżającego się radiowozu zaczęli wykonywać nerwowe ruchy.

Funkcjonariusze niezwłocznie przystąpili do kontroli BMW. Okazało się, iż jeden z pasażerów posiadał przy sobie środki odurzające w postaci niewielkiej ilości marihuany. 21-latek  myślał, że nic mu nie grozi za „drobne” posiadanie narkotyków. Został zatrzymany i spędził noc w policyjnej celi.Mundurowi postanowili jednak sprawdzić czy mężczyzna nie ukrywa większej ilości nielegalnego towaru. Ich podejrzenia okazały się słuszne. W miejscu zamieszkania policjanci znaleźli ponad 36 gramów marihuany i amfetaminy- informuje st. sierż. Anita Szefler-Ciupińska

21-latek z Włocławka usłyszał już zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Decyzją prokuratora mężczyzna do czasu rozprawy musi się stawiać na komendzie we Włocławku cztery razy w tygodniu.

KMP Włocławek 

Skomentuj ten wpis!© 2017-19 TU Włocławek. (pobierz logotyp)