19-latek zaatakował i znieważył personel włocławskiego szpitala.

Autor: Kinga Maślanka / 30 września 2019 / Wiadomości

19-latek zaatakował i znieważył personel włocławskiego szpitala.

W nocy z soboty na niedzielę włocławscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który zachowywał się agresywnie i wulgarnie w stosunku do udzielających mu pomocy medyków. Nietrzeźwy 19-latek dawał upust swoim emocjom na terenie szpitalnego SOR-u. Po opatrzeniu ran, spędził noc w policyjnym areszcie. Usłyszał już zarzuty dotyczące znieważenia i naruszenia nietykalności cielesnej ratowników medycznych i lekarza.

W minioną niedzielę po godz. 2.00 w nocy dyżurny włocławskich policjantów otrzymał zgłoszenie o młodym mężczyźnie, który zachowuje się agresywnie na terenie oddziału ratunkowego włocławskiego szpitala. Mundurowi, którzy przybyli na miejsce ustalili, że 19-letni mieszkaniec gminy Lubień Kujawski używał słów wulgarnych wobec personelu medycznego, a nawet zaatakował jednego z ratowników. Mimo agresji słownej i fizycznej, medycy opatrzyli mu rany, po czym trafił w ręce policjantów. Mundurowi zbadali stan trzeźwości 19-latka. Okazało się, że miał ponad 1 promil alkoholu w organizmie- informuje
st.sierż. Anita Szefler-Ciupińska

Mieszkaniec gminy Lubień Kujawski uspokoił się dopiero w policyjnym areszcie. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzuty znieważenia i naruszenia nietykalności cielesnej ratowników medycznych i lekarza. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

Informacja prasowa KMP Włocławek

Skomentuj ten wpis!© 2017-19 TU Włocławek. (pobierz logotyp)